19. 08. 2019

VIDEO: Policie žádá veřejnost o pomoc při hledání vlakového násilníka

TEPLICE – Tepličtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po muži, který je podezřelý z protiprávního jednání násilného charakteru. V sobotu 25. června 2018 kolem 18:25 hodin ve spěšném vlaku č. 1698, který jel z Ústí nad Labem do Chomutova, vstoupil do kupé, kde seděla mladá žena. Začal ji fyzicky obtěžovat, ženě se po chvilce podařilo z kupé utéct a požádala o pomoc dva mladé muže, kteří cestovali ve stejném vagonu. Ti kontaktovali průvodčího, který agresivního podezřelého vykázal v Bílině z vlaku. Podle dosavadního šetření cestoval podezřelý z Prahy s cílovou stanicí Chomutov.

Podezřelý byl ve věku 35 – 40 let, střední postavy, na sobě měl modré triko, nebo svetr s dlouhým rukávem a maskáčové kalhoty, celkově působil značně zanedbaným dojmem, mluvil česky bez přízvuku, měl s sebou tmavý kufr.

“Kriminalisté přivítají jakékoliv informace k totožnosti, nebo výskytu podezřelého muže, který byl na bílinském nádraží zachycen kamerovým systémem. Dále žádají o poskytnutí svědectví cestující z vlaku, kteří by mohli poskytnout informace například k místu, kde muž do vlaku nastoupil, nebo jiné skutečnosti, které by mohly pomoci k jeho dopadení. Veškeré informace lze sdělit na 1. oddělení kriminální policie v Teplicích, nebo na linku 158”, doplňuje prosbu o pomoc tiskový mluvčí KŘP Ústeckého kraje Daniel Vítek.

Foto/video: Policie ČR

Komentáře nejsou povoleny

 

 

error

Sledujte nás na sociálních sítích.