27. 01. 2020

Run and Help – Běhání, které pomáhá!

TEPLICE – FK Teplice ve spolupráci s Kontem Bariéry pořádá v úterý 28. května (od 8,00 – 18,00 hodin)  na stadionu FKT charitativní akci Run and Help.

Pomáhat se bude třem dětem z Ústeckého kraje: Kamilkovi z Roudnicka, Radečkovi z Mostu či Rozárce z Teplicka, která má souběžné postižení (mentální a sluchové). Rozárku vychovává její babička a letos končí studium na Základní škole Arkádie, o.p.s. v Teplicích. I když je schopná částečně odezírat, tak by jí velmi pomohlo (a to nejen při jejím dalším studiu na Praktické škole Arkádie), kdyby si mohla pořídit účinnější naslouchadla.

Akci vedle FK Teplice  podpoří i hokejisté Vervy Litvínov, házenkářky Most a též reprezentace ČR, která v těchto dnech bude na soustředění v Mostě.

Každý rok se do charitativního běhu zapojují tisíce nadšenců, jimž není lhostejný osud druhých. Jsou mezi nimi party přátel, zaměstnanci a také studenti, kteří chtějí drobným finančním obnosem pomoci svým handicapovaným spolužákům (většinou přispívají 20 – 50 Kč). Přijďte i vy letos na teplický stadion na Stínadlech spojit příjemné s užitečným a společně podpořme ty, kteří to opravdu potřebují. Nikdo nezávodí, časy se neměří, vítězové jsou všichni.

Kromě běhání pro dobrou věc a přispěním těm, kterým se rozhodnete pomoci, je pro Vás v tento den připravena i celá řada dalších zajímavých akcí jako např.:

  • Setkání s hráči FK Teplice, hokejisty HC Vervy Litvínov, házenkářkami reprezentace ČR a klubu Černí andělé Most
  • Šance setkat se osobně s těmi, kterým se bude pomáhat či možnost zakoupit si červené nosy od KB
  • Prohlídka stadionu FK Teplice (včetně veškerého zázemí, šaten a týmu, síně slávy, atd.)
  • Možnost navštívit nedaleký Biopark – předem třeba rezervovat, max. skupina 30 osob, prohlídka začíná vždy v celé hodiny (od 10 – 14 hodin), vstupné na osobu 20 Kč
  • Kulturní program (např. vystoupení hudebního souborů teplické Arkadie)

Komentáře nejsou povoleny

 

 

error

Sledujte nás na sociálních sítích.