20. 06. 2018

Pozvánka: Velká letní cena Ústeckého kraje na Hipodromu Most

MOST – Na mosteckém závodišti pomalu vrcholí dostihová sezona. V sobotu 26. srpna se od 13 hodin uskuteční na Hipodromu Most Velká letní cena Ústeckého kraje a 18. Velká mostecká steeplechase. Tento dostihový mítink je zapsán do programu Rodinného stříbra Ústeckého kraje.

Na programu bude osm napínavých závodů, ve kterých se představí česká dostihová špička. Hlavním magnetem pro návštěvníky však bude jubilejní 20. ročník Velké letní ceny Ústeckého kraje. Jde o rovinový dostih I. kategorie na 2 000 metrů o 135 000 Kč. Naproti tomu 18. Velká mostecká steeplechase je atraktivní překážková podívaná s dotací 300 000 Kč na 4 500 metrů.

Kromě závodů bude pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program: jízdy na koních, soutěže o ceny a hry pro děti. Dámy si budou vzájemně hodnotit své pokrývky hlavy, které k dostihům neodmyslitelně patří a přítomní pánové se mohou, díky spolupráci s Autodromem Most, těšit na ukázku opravdových závodních automobilů.

„Pevně věřím, že vás závod a vůbec samotná atmosféra pohltí natolik, že se sem budete vracet i po zbytek sezony,“ přeje si hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. Do konce kalendářního roku se ještě uskuteční na hipodromu v Mostě tyto akce: Cena zimního favorita, Svatováclavská cena (14. října), Českomoravská cena (29. října) a Rovinové dostihy (11. listopadu). Ústecký kraj přebírá záštitu nad tímto podnikem již od roku 2009.

Zdroj: KÚÚK/Foto: Ilustrační

Komentáře nejsou povoleny

 

 

Sledujte nás na sociálních sítích.