17. 06. 2019

Pohřešovaná seniorka se stále nenašla, pátrání pokračuje

TEPLICKO – Policisté opětovně žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešované ženě. Ani po týdnu intenzivního pátrání se policistům nepodařilo najít seniorku, která je pohřešovaná od neděle 29. července 2018. Přestože proběhlo několik rozsáhlých pátracích akcí v okolí míst, kde by se mohla vyskytovat a to i za použití vrtulníku, potápěčů zásahové jednotky a psovodů nejen policejních, ale také ze Záchranné brigády kynologů Ústeckého kraje, žena je stále nezvěstná.

Hledaná žena užívá léky na Alzheimerovu chorobu, kvůli nemoci si občas nemusí uvědomovat realitu. Naposledy byla prokazatelně spatřena manželem v neděli ráno kolem 8:30 hodin, kdy odešla z místa bydliště ve Světicích u Bystřan. Nemá u sebe doklady ani mobilní telefon. Na sobě by měla mít oblečené šedé kalhoty, barevné tričko, na nohou pantofle. U sebe by mohla mít černou koženkovou kabelku, na krku zlatý řetízek s kulatým přívěskem, zlaté náušnice a zlatý prstýnek.

Veškeré dostupné informace k pohřešované osobě najdete v předchozím článku ZDE

Kriminalisté získali poznatky, že seniorka byla viděna v neděli 29. července ve Lbíně – Pytlíkově a poté i v Kladrubech. Následujícího dne, tedy v pondělí 30. července kolem 15:30 hodin byla viděna v obci Lbín.

Tímto žádáme řidiče, jejichž vozidla jsou vybavena kamerami, a kteří projížděli od neděle 29. 7. 2018 do úterý 31. 7. 2018 v lokalitě mezi obcemi Bystřany – Úpořiny – Lbín – Kladruby – Hradiště – Dolánky, aby poskytli Policii České republiky kamerové záznamy, které by mohly napomoci v dalším pátrání.

Veškeré poznatky k pobytu nebo výskytu pohřešované ženy je možno předat na linku 158 případně na nejbližší oddělení PČR.

Komentáře nejsou povoleny

 

 

error

Sledujte nás na sociálních sítích.