12. 11. 2019

V Olympii se již brzy otevře jeden z největších dětských světů v ČR

TEPLICE – Už za pár dní se otevřou brány jednoho z největších dětských světů v ČR s názvem CIRKUS PARK. A bude to v teplické Olympii.

Rozloha celého prostoru je 3 000 m2, z toho celá polovina (1 500 m2) bude hrací zóna, která se bude skládat z různých skákadel, prolézaček, klouzaček, tobogánů, labyrintů. Bude tu i část určená pro děti do 3 let.

Mládežníci si zase přijdou na své při virtuální hře HADO, kterou si nikde v celé střední Evropě nezahrajete, jen v CIRKUS PARKU.  Mrkněte na www.cirkuspark.cz

Součástí dětského světa bude také restaurace s plnohodnotnou kuchyní, tady nečekejte žádné rozmražené polotovary. Budou vám oči přecházet a prý tu pořádně rozmazlíme své chuťové buňky.

CIRKUS PARK bude nabízet možnost dětských oslav, připraví vám na přání výzdobu, catering i doprovodný program.

Dětský svět neposkytuje službu hlídání dětí. Jedná se o rodinnou zábavu, rodiče se zde mohou bavit se svými dětmi nebo je nechat řádit a jen na ně dohlížet z pohodlí restaurace. Vstup do CIRKUS PARKU bude možný po úhradě vstupného, ceník již nyní najdete na ZDE

Datum otevření a všechny další provozní informace zveřejní Olympia již brzy. Připravte tedy své děti na pořádnou jízdu plnou pohybu a zábavy.

Komentáře nejsou povoleny

 

 

error

Sledujte nás na sociálních sítích.