18. 07. 2019

Některé teplické domácnosti budou součástí výzkumu společnosti MEDIAN

TEPLICE – Česká nezávislá výzkumná společnost MEDIAN v současnosti provádí prestižní mezinárodní šetření Politické postoje. Do výzkumu budou zapojeny některé domácnosti z Teplic.

Cílem výzkumu je získat informace o představách obyvatel ČR týkajících se domácí i mezinárodní politické situace. Data ze všech zemí účastnících se šetření umožní lépe srovnávat společenské postoje v naší zemi se situací v dalších zemích ve světě .

“Abychom získali reprezentativní obrázek o názoru Čechů a Češek, je důležité dotazovat členy náhodně vybraných domácností. Některé domy/byty ve Vaší obci byly náhodně vybrány, aby se někteří členové domácností v nich zúčastnili tohoto výzkumného šetření. Dotazování ve většině případů trvá 25 minut,” uvedl Ing. Luděk Rambousek ze společnosti MEDIAN.

“Tazatelé navštíví vybrané domácnosti ve Vaší obci v období od ledna až do konce února roku 2o19. Dotazování probíhá osobním rozhovorem. Otázky se týkají každodenního života, hodnot a názorů českých občanů – nevztahují se konkrétně k Vaší obci. Odpovědi jsou zcela anonymní, všechny údaje budou použity pouze v rámci souhrnných údajů  a je vyloučeno jakékoliv zneužití osobních informací. Svou účastí ve výzkumu se domácnosti k ničemu nezavazují,” dále k výzkumu doplnil Ing. Rambousek.

Agentura MEDIAN, která realizuje sběr dat, je členem sdružení českých výzkumných agentur SIMAR (www.simar.cz) a dodržuje všechna etická pravidla pro realizaci výzkumů .

Zdroj: město Teplice/Foto: Ilustrační

Komentáře nejsou povoleny

 

 

error

Sledujte nás na sociálních sítích.