20. 06. 2018

Muž z Mostu vyhrožoval strážníkům

MOST – Až čtyřletý trest odnětí svobody může očekávat 33letý muž z okresu Mostu. Ten o víkendu ve večerní době byl v jedné obci na Mostecku, kde měl pořvávat a rušit noční klid před tamní restaurací. Strážníci ho vyzvali, aby se v klidu vydal domů. Muži se zřejmě nechtělo a začal před strážníky mávat rukama a kopat nohama a vyzýval je k bitce.

Byl stále více agresivní, nadával strážníkům a vyhrožoval jim zabitím a násilím. Neuklidnil se ani po příjezdu hlídky Policie ČR. Protože se na místě nepodařilo zjistit jeho totožnost, byl převezen na policejní oddělení. I ve vozidle zapomněl na slušné chování. Policistům nadával a vyhrožoval násilím, začal na ně plivat.

Jednoho policistu chtěl udeřit hlavičkou, pak ho kopl do nohy a druhého, který řídil, kopl do lokte. Policisté ho zpacifikovali za použití donucovacích prostředků a muž se konečně zklidnil. Skončil v policejní cele. Večer odmítl dechovou zkoušku a odběr krve. Ráno již souhlasil a měl pozitivní dechovou zkoušku na alkohol. Policie ho obvinila z přečinu násilí proti úřední osobě. Obviněný je stíhán na svobodě.

Zdroj: PČR/Foto: Ilustrační

Komentáře nejsou povoleny

 

 

Sledujte nás na sociálních sítích.