19. 08. 2019

Kriminalisté hledají svědky smrtelné nehody v Bílině, pomůžete?

BÍLINA – Kriminalisté teplické policie intenzivně pátrají po dosud neznámém řidiči nákladního vozu, který dnes smrtelně zranil chodkyni v Bílině a z místa nehody ujel. Ke smrtelné nehodě došlo kolem 11:25 hodin na hlavním silničním tahu v Bílinské ulici mezi kruhovými objezdy, poblíž fotbalového hřiště. Starší ženu přejelo nákladní vozidlo, jehož řidič z místa tragédie ujel, aniž by poskytl ženě první pomoc.

Policie se obrací o pomoc na veřejnost a žádá především řidiče, kteří dnes v době mezi 11:20 – 11:30 hodin projížděli ulicí Bílinská v Bílině a mají k dispozici záznamy kamer ze svých aut.

“Především pak záběry, na kterých jsou zachycena vozidla, která jedou ve směru na Most, aby je poskytli teplickým kriminalistům, nebo kontaktovali nejbližší služebnu policie, případně linku 158. Záznamy by mohly značnou měrou přispět k ustanovení totožnosti řidiče a objasnění okolností této tragické nehody”, řekl mluvčí teplické police Daniel Vítek. Videozáznamy z aut, by totiž mohly přispět k vypátrání řidiče nákladního vozu a objasnění okolností tragické nehody.

Foto: Jan Vraný

Komentáře nejsou povoleny

 

 

error

Sledujte nás na sociálních sítích.