20. 06. 2018

FK TEPLICE: Vstupenky na zápas proti Bohemians jsou již v prodeji

TEPLICE – Už od minulého týdne si můžete ve fanshopu a na internetu koupit vstupenky na další domácí duel žlutomodrých v sezóně, který se na Stínadlech odehraje v pátek od 18:00 proti Bohemians Praha 1905.

Od letošní sezóny platí zvýhodněné internetové vstupné, muži si tak mohou jednorázové vstupenky pořídit v internetovém předprodeji o 20 Kč levněji než poté na pokladně stadionu, u žen je pak vstupenka o 10 Kč levnější. Vstupenky jsou nově také rozděleny pouze na vstupenky pro muže, ženy a děti a platí na celý stadion bez ohledu na tribunu, pouze ženské a dětské vstupenky a zlevněné a dětské permanentky na stadion nemohou vstupovat vchodem E.

Nákup vstupenky je na internetu opravdu jednoduchý, ZDE najdete předprodej vstupenek, kde si vyberete vstupenky, které chcete zakoupit. Po samotném nákupu, který zaplatíte pomocí platební karty, vám dorazí na email potvrzovací zpráva s odkazem na vstupenku.

Pokud si tento odkaz nebo QR kód otevřete v mobilním telefonu, tak si můžete stáhnout elektronickou vstupenku přímo do něj a na stadion projdete pouhým přiložením displeje mobilního telefonu se vstupenkou ke čtečce na turniketu. Pozor si musí dát majitelé tzv. phabletů, protože tyto přístroje s velkou úhlopříčkou se ke čtečce nedají přiložit. Kdo nedisponuje chytrým telefonem, tak si na odkaze v emailu může vstupenku vytisknout a čárový kód poté opět jen přiloží ke čtečce.

Zastánci tradičních tištěných vstupenek si mohou vstupenku koupit v předprodeji ve fanshopu, který je otevřen každé pondělí, středu a pátek od 10:00 do 17:00 hod. Ve fanshopu už jsou v prodeji opět také zlevněné permanentky pro ženy, seniory, studenty a ZTP.

Ceny jednorázových vstupenek pro sezónu 2017/2018:
Muž – 130 Kč na pokladně stadionu, 110 Kč v internetovém předprodeji
Žena – 65 Kč na pokladně stadionu, 55 Kč v internetovém předprodeji
Děti do 150 cm – 0 Kč A

Zdroj/Foto: FK Teplice

Komentáře nejsou povoleny

 

 

Sledujte nás na sociálních sítích.