23. 10. 2019

DNY PRO ZDRAVÍ v teplické Olympii

TEPLICE – Jistě všichni víme, jak je ve vztahu ke zdraví důležitá prevence, ale ruku na srdce – kdo na ni chodí opravdu svědomitě a pravidelně? Jedinečný projekt již třetím rokem nabízí obchodní centrum Olympia, kdy po dva vybrané dny v měsíci dubnu máte možnost využít určitá preventivní vyšetření zdarma a bez objednání.

Letos se DNY PRO ZDRAVÍ konají o víkendu 6. a 7. dubna vždy v čase 11:00 – 17:00 hod.

„Jsme moc rádi, že i v letošním roce můžeme tento projekt uskutečnit a pomoci našim zákazníkům s péčí o jejich zdraví. V loňském roce jsme takto bez nadsázky pomohli zachránit lidský život, tedy není jistě třeba uvádět více důvodů, proč opět DNY PRO ZDRAVÍ pořádáme. Nešlo by to ovšem bez partnerů, kteří vyšetření na místě provádí. Někteří s námi spolupracují dlouhodobě, jako například Hornická nemocnice s poliklinikou v Bílině nebo Svět zdraví. Letos vítáme i nové partnery projektu –  gynekologickou ambulanci a centrum pro ženy TeeS z Ústí nad Labem a Sportovní centrum T-CLUB. „ uvedla k projektu marketingová manažerka obchodního centra.

Novinkou je letos ošetření přístrojem zvaným ONDA, který se zaměřuje pomocí mikrovln na formování těla a odstraňuje celulitidu. Jedná se o zcela unikátní přístroj v ČR. Další novinkou je konzultace na téma stresové inkontinence. Nebude chybět ovšem vyšetření kožních znamének, diagnostika těla certifikovanými přístroji, výživové poradenství nebo měření cukru v krvi.

Rozpis všech nabízených vyšetření najdete na www.olympiateplice.cz.

Komentáře nejsou povoleny

 

error

Sledujte nás na sociálních sítích.