18. 07. 2019

Český skateboardový pohár odstartuje v Teplicích

TEPLICE – Český skateboardový pohár, který přináší značka Vans a dále podporují Theeve TrucksPowell PeraltaAmbassadors, zavítá poprvé do Teplic, kde se 9. června ve Skateparku Anger pojede disciplína street.

O den později se série přesune do Chomutova na závod v bowlu.

Česká asociace skateboardingu v roce 2018 pořádá nejvyšší sérii skateboardových závodů v ČR ve městech, kde jsou kvalitní podmínky pro skateboarding. Závod samotný je rozdělen na dvě poloviny, první je určena začínajícím skateboardistům, druhá část, do které postoupí i nejlepší z první části, je určena pokročilým riderům.

V rámci série se sestavuje průběžné pořadí jezdců, stejně jako jezdkyň a svůj samostatný žebříček mají i junioři do 23 let. Závodit se bude v disciplínách Street a Bowl, aby se plně využili možnosti skateparku. Registrace je možné online před závodem i na místě. V místě konání bude k dispozici občerstvení, toalety, doprovodný program ve formě informačních stánků s materiály zaměřenými na skateboarding a po celý den bude k dispozici speaker a DJ. Závod se pojede s dotací odměn pro vítěze 20 000 Kč.

Časový harmonogram ČSP Teplice street  – 9. 6. 2018
11:00 registrace pro nejmladší účastníky a účastníky ČSP
12:00 start závodu pro nejmladší (Day for Kids)
14:00 start kvalifikace Street

16:30 start ladies závodu
17:00 start semifinále Street
17:30 start finále Street
18:00 Best trick
18:30 vyhlášení výsledků

Komentáře nejsou povoleny

 

 

error

Sledujte nás na sociálních sítích.