22. 09. 2018

BÍLINA: Dotace pro zdravotně postižené nezletilé děti

BÍLINA – Rada města Bíliny rozhodla vypsat další termín pro podávání žádostí o poskytnutí dotace z rozpočtu města pro zdravotně postižené nezletilé děti. Nově lze žádost podat do 30. září 2017.

Podmínky pro získání finančního příspěvku na zkvalitnění života zdravotně postiženého nezletilého dítěte, které je držitelem ZTP nebo ZTP/P, průkazu mimořádných výhod pro těžce zdravotně postižené občany, kterým byl přiznán II. a III. stupeň mimořádných výhod upravují Pravidla pro poskytování dotace pro zdravotně postižené nezletilé děti.

Pravidla pro poskytování dotace včetně formuláře žádosti jsou dostupné na informačním serveru města Bíliny, webových stránkách Města Bíliny www.bilina.cz Městský úřad – Odbory MěÚ – Odbor sociálních věcí a zdravotnictví – Formuláře – Žádost pro zdravotně postižené nezletilé děti, Pravidla pro poskytnutí dotace pro zdravotně postižené nezletilé děti.

V případě potřeby Vám poskytneme další informace v kanceláři č. 207 nebo č. 208 na Odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Bílině, Žižkovo náměstí 58. Kontaktovat nás můžete i na telefonních číslech 417 810 910 a 417 810 925.

Komentáře nejsou povoleny

 

Sledujte nás na sociálních sítích.