26. 04. 2019

Albert představil zákazníkům v teplické Olympii nový koncept hypermarketu

 

TEPLICE – Lidé z Teplic a okolí mohou od středy 18. července nakupovat v novém moderním hypermarketu Albert.

Prodejna v teplickém obchodním centru Olympia přináší zákazníkům příjemné prostředí pro pohodlné a rychlé nákupy a klade důraz na čerstvý sortiment. Nově obchod nabízí speciální oddělení s potravinami pro zdravý životní styl.

„Při přemýšlení o novém konceptu hypermarketu jsme se zaměřili především na to, aby obchod zákazníkům nabídl čerstvou inspiraci, komfort při nakupování a inovace z oblasti kvality, sortimentu, vzhledu prodejny i nabízených služeb,“ popsala Klára Houfová, regionální ředitelka obchodů Albert. „Nový hypermarket v teplickém obchodním centru Olympia jsme pro zákazníky připravovali již od března a zavřeli jsme ho na pouhé dva dny před představením v novém. Zákazníci při otevření ocenili atraktivní akce a speciální nabídky i malý plánek, který jim pomůže se v nové prodejně pohodlně zorientovat,“ doplňuje.

 „Skupina CPI Property Group, která je vlastníkem teplické OC Olympia, nyní masivně investuje do renovací a modernizací svých obchodních center v celé České republice. Velmi nás těší, že stejně postupují i naši významní nájemci a společně tak umožníme zákazníkům získat špičkové služby v příjemném a moderním prostředí,“ řekl Petr Brabec, Head of Asset Management Shopping Centres ve společnosti CPI Property Group.

Nový hypermarket reaguje na měnící se potřeby současných zákazníků, a to nejen prostředím, které nabízí rychlé a pohodlné nakupování. Modernizací prochází i samotná nabídka, přičemž stále důležitější je například aspekt zdraví. „Víme, že velká část zákazníků dnes dbá na zdravou výživu. My jim v tom chceme pomoci jak nabídkou, tak inspirací,“ řekla Klára Houfová.

Srdcem nového hypermarketu v Teplicích je část s čerstvými potravinami ve stylu moderního tržiště, zákazníci tak mohou postupně nakoupit v jednotlivých odděleních. Důraz je kladen na pohodlí při výběru, čerstvost a lokálnost. „Spolupráce s místními dodavateli je pro nás klíčová již 27 let, kdy Albert působí na českém trhu. Jsme rádi, že zákazníkům můžeme v našich obchodech nabídnout širokou nabídku českých potravin včetně výrobků exkluzivní značky Česká chuť,“ doplnila regionální manažerka.

 

Komentáře nejsou povoleny

Sledujte nás na sociálních sítích.